Bar2 - za tiste ki ga gledamo

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

tema odprta - 29. sep 2006 11:00 | ogledi: 40.171 | odgovori: 989

Predlagam novo temo... Bar2 - za tiste ki ga GLEDAMO

Tu bi se pogovarjale tiste puce, ki Bar GLEDAMO. Bi komentirale tekmocalce in tako naprej...

Tiste, ki pa Bara ne prebavljate in ga ne gledate, pa to lahko pišete v "stari temi" Bar ponovno.

Se strinjate punce????

MissLady

nenika14  

član od: 31.7.2006

sporočila: 87

29. sep 2006 11:27

Ja, se strinjam. Jaz se ob gledanju sprostim in, kot sem že napisala, nasmejim se neumnostim, ki jih mladci počnejo, da bi jih imela kamera rada. Menim, da v resničnem življenju niso takšni, kamera pač naredi svoje, vsak si želi svojih 15 minut slave. Drugače je itak še prezgodaj, da bi jih kaj bolj označevala, se bo po nekaj tednih pokazalo, kakšni so v resnici, ker ves čas pa tudi ne moreš igrat. Zaenkrat mi je najbolj všeč Špela, je še najbolj "normalna", fajn se mi zdi, da ne podleže mnenju večine (kar se alkohola tiče), itak pa bo preživela vroči stol, ker se mi zdi, da nisem edina, ki mi je Špela simpatična. Največja kokoš je pa Petra, punca sploh ne ve, kaj govori (se pravi, da ni nujno, da so samo blondinke "blond"). Sicer pa, ubogi starši, ki spremljajo svoje otroke preko TV ekrana. Mene bi bilo sram, da me mami vidi vso pijano, kako se mečem fantom okrog vratu, bi si kar vrečko na glavo dala. Lp, Nenika

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

29. sep 2006 11:57

No, jaz sem včasih likala, nisem se samo počila na kavč. In ker ponavadi likam le pred tv-jem, mi je tale oddaja še kako všeč . V prvi oddaji sem zamudila del, ko so predstavljali Emila. Potem pa sem prebrala, da je tko fajn fant in taka mila dušica... kaj se je zgodilo v predstavitvi? Komaj čakam današnji večer, včeraj je bila otvoritev Bakusa in me res zanima kako jim je šlo. Špela je tudi meni všeč, čeprav jo je bilo bolj malo videt, ker se ni izpostavljala. Res mi je žal, da je zaradi svojega normalnega načina življenja čisto izobčena. Lp, Asja

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. sep 2006 12:00

IMENITNO! Lep dan in veliko se smejte

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

29. sep 2006 12:26

No super, da se strinjamo... Moji prvi vtisi o tekmovalcih so pa taki: Špela - sicer simpatična in mi je všeč, da se drži svojih načel glede alkota in cigaret, ampak se mi vseeno zdi, da bo to "novi Andrej". Slovenci padamo na to (priznam, tud jst sm glasovala za Andreja). Vsi so ga izločili, fant se je pred vsemi kamerami pokrižal in hop... zmaga. Petra - otročja, otročja, otročja... zato ji niti ne zamerim :) Sem gledala en video in se je v sredo v enem večeru mečkala s 3 tipi. Najpej z Jernejem, potem v kopalnici z Gregorjem in potem še ponoči v postelji z enim. Zjutraj pa je jokala kot dež... oh kako je meni hudo, jaz imama svojega fanta tako rada... Imam občutek, da ona ne bo dolgo not. :) Ker jo bojo druge punce izločile. PS: Stasafrank... ne vem kaj je narobe, če se v eni temi pogovarjamo tudi o Baru? Da ne bom šla preverjat v katerih temah debate si vse sodelovala, pa ti nihče ni očital, da to nima veze s kulinariko. Pa brez zamere prosim. MissLady Sporočilo je spremenil(a) MissLady dne 29. sep 2006 12:36:01

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

29. sep 2006 13:41

MissLady, super ideja. Jaz navijam za Špelo, Petra pa mi je čisto antipatična. Ene par pa je takih, ki jim sploh ne vem imena (punc)- se bodo verjetno še prešvercale skozi par oddaj, potem pa bodo tudi sfrčale. Upam, da bo ob Špeli na vročem stolu Petra. monro

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

29. sep 2006 15:01

Če bo Petra na vročem stolu potem 100% gre ven Petra.... ker kolikor spremljam druge forume in se z ljudmi pogovarjam... je noben ne mara MissLady

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

29. sep 2006 15:06

Tudi jaz navijam za Špelo...

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

29. sep 2006 16:23

Jaz pa verjamem, da jim Špela ni všeč. Je pač starejša, ima svoja prepričanja, ki jih rada razlaga, zato pa ji očitajo, da drugim ne pusti o besede. Vendar mislim, da bo Špela preživela vroči stol, ne samo tega ampak še kakšnega, ker tudi ne smemo pozabiti, da so skupaj šele 4 dni in se niti ne poznajo, pa so se že morali izločati. Meni ni všeč Tamara, ker je premlada, nima karakterja in mislim da dela ves čas tisto, kar misli, da bo drugim všeč, da se ne bi slučajno komu zamerila. Od fantov mi je pa najmanj simpatičen Žiga in sicer prav zaradi predstavitve - mamica in čevlji. Drugače mi je pa prav škoda, da bo vsak teden šel kdo ven, ker mi je družbica simpatična in se veliko dogaja. Lep dan, pa lepo se mejte. matilda

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

29. sep 2006 17:04

Jaz pa mislim , da bo na drugem vročem stolu kakšen od fantov, naprimer Žiga. Seveda tudi jaz navijam za Špelo. Sicer pa, vsi so vsak na svoj način simpatični eden več drugi manj. Pustimo se presenetiti. miia

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

30. sep 2006 10:06

Ahoj,še ena ki visi na baru. ZOHA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti